Увага ! Короновірус! Важлива інформація!

2020-03-30

Шановні батьки!

З метою недопущення захворюваності, запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), просимо з розумінням та відповідальністю віднестися до ситуації, що склалася, та ОБМЕЖИТИ перебування дітей у місцях загального користування: вулицях, парках, магазинах тощо, а також ПОСТІЙНО контролювати їх місцезнаходження під час карантину та пам’ятати, що саме на Вас законодавством України покладений обов’язок піклуватись за охорону здоров’я власної дитини.

Освітній процес триває дистанційно, діти мають можливість навчатися. Виконання наданих завдань є обов’язковим.

Просимо Вас контролювати перебування дітей вдома, звернути увагу, що тимчасовий карантин – це не канікули, а невідкладні заходи із збереження життя і здоров’я кожного.

Відповідно до ст. 55 Закону України «Про освіту», батьки здобувачів освіти зобов’язані: виховувати у дітей відповідальне ставлення до власного здоров’я, здоров’я оточуючих і довкілля; дбати про фізичне і психічне здоров’я дитини, сприяти розвитку її здібностей, формувати навички здорового способу життя.

У разі відмови від надання дитині необхідної медичної допомоги, якщо це загрожує її здоров’ю, батьки або особи, які їх замінюють, несуть відповідальність згідно з законом.

Пам’ятайте – безпека ваших дітей у ваших руках!

Бережіть себе та близьких.

Для просмотра видео необходимо установить последнюю версию Adobe Flash Player.

Як попередити ризик захворювання

Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, які можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до пневмонії, тяжкого гострого респіраторного синдрому.

Новий штам коронавірусу відомий під назвою 2019-nCOV, він може передаватися від людини до людини.

Серед ознак інфекції:

· гарячка
· кашель
· задишка (ускладнене дихання).
Ознаки захворювання можуть проявитися через 2-14 днів після зараження новим коронавірусом. У багатьох пацієнтів 2019-nCOV спричиняє запалення обох легень.
Для зменшення ризику інфікування себе та інших людей:
- регулярно обробляйте руки спиртовмісним антисептиком або часто мийте їх водою з милом
- під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс зігнутим ліктем або одноразовою серветкою, після чого викиньте серветку і вимийте руки
- не торкайтеся обличчя немитими руками
- уникайте близького контакту, тримайтеся на відстані від усіх, хто має кашель або підвищену температуру
- у разі відвідування ринків, місць торгівлі живими тваринами у районах, де зараз реєструються випадки появи нового коронавірусу, уникайте безпосереднього контакту з тваринами або поверхнями, з якими вони стикаються, без використання засобів захисту
- ретельно готуйте їжу, зокрема м’ясо та яйця
- не вживайте в їжу сирі продукти тваринного походження або страви без належної термообробки. Обережно поводьтеся із сирим м'ясом, молоком чи органами тварин, щоб уникнути перехресного забруднення продуктами харчування, які не пройшли термічну обробку
- при підвищенні температури, кашлю і ускладненні дихання якнайшвидше зверніться до лікаря, обов’язково повідомте, якщо подорожува

Інструктаж з БЖД на період карантину


Кол-во просмотров: 25

Комментарии

Новости

Опрос

Хто відвідував наш сайт?

Календарь

Предыдущая Июнь 2020 Следующая
ПВСЧПСВ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930